Poola tuuri kolmas etapp Furlanile, Pütsep 18.

Poolas jätkuva kõrgetasemelise velotuuri kolmanda, 184,8 kilomeetri pikkuse etapi võitis grupifinishis itaallane Angelo Furlan (Credit Agricole). Erki Pütsep oli parima eestlasena 18.

Sarnaselt eilsele lasti tänagi etapi alguses kolm meest peagrupist minema. Jooksikud püüti aga vaid paar kilomeetrit enne lõpujoont taas kinni ning valmistuti grupifinishiks. Eilse etapi võitnud austraallane Allan Davis (Quick Step) oli tänagi aktsioonis, kuid pääses grupi ette liiga vara ning pidi lisaks Furlanile endast mööda laskma ka brasiillase Luciano Pagliarini (Scott). Neljanda koha sai sel aastal häid tulemusi näidanud valgevenelane Jauheni Hutarovitch.

Bouygues Telecomi meeskonnas pedaaliv Erki Pütsep ületas lõpujoone 18ndana. Ka Rene Mandri ja Tanel Kangert (mõlemad Ag2r) jõudsid finishisse peagrupis, saades vastavalt 31. ja 82. koha.

Kolme etapi järel tõusis tänu boonussekunditele liidriks Davis. Teiseks langes brasiillane Murilo Fischer ja kolmandaks kerkis Furlan. Pütsep on 82. kohal, Kangert 109. ja Mandri 134.

Kolmapäeval on Poola velotuuril kavas mitmepäevasõidu pikim, 243,6 kilomeetri pikkune etapp. Poola velotuur lõpeb laupäeval.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: