Taaramäe sai Tour de l’Aveniri 7. etapil 7. koha

Eesti U23 koondise liider Rein Taaramäe sai Prantsusmaal jätkuva Tour de l’Aveniri seitsmendal etapil seitsmenda koha. Kokkuvõttes jätkab eestlane 5. positsioonil.

Oma teise etapivõidu sel tuuril saavutas sakslane Dominik Klemme. Järgmine grupp (kohad 2. – 17.), kus ka suurfavoriidid tuuri üldvõidule, kaotas sakslasele 11 sekundit. Täna kuulus teine koht proloogi võitnud costaricalasele Andrei Amadorile ning kolmas oli samuti sel tuuril ühe etapivõidu saanud venelane Dmitri Kosjakov.

Taaramäe ületas lõpujoone seitsmendana. Silver Ao sai 49. koha, kaotades Klemmele ligi kaks minutit. Sander Maasing finisheeris võitjast 4.25 hiljem ja sai 60. koha. Silver Schultz ja Silvar Kibur kaotasid tänasele võitjale 19.41 ja olid vastavalt 67. ja 71.

Kokkuvõttes on endiselt tuuri liidrisärk belglase Jan Bakelantsi seljas, teist kohta hoiab endiselt ameeriklane Peter Stetina ja kolmas on Prantsusmaa A koondise liige Jerome Coppel.

Rein Taaramäe on endiselt 5. kohal, kuid vahe liidriga on enne homset tuuri raskeimat etappi vähenenud 3.19-le. Maasing on 47., Ao 58., Schultz 71. ja Kibur 73.

Alla 23-aastaste ratturite Tour de France’iks kutsutav velotuur lõpeb pühapäeval.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: