Pühapäeval toimub SEB 11. Tartu Rattamaratoni ühistreening

Sellel pühapäeval, 14. septembril sõidetakse Lõuna-Eestis Baltikumi suurima rattamaratoni eelne ühistreening, mis pakub võrdselt võimalust nii treenida ja aktiivselt pühapäeva veeta kui ka rajaga tutvuda.

Nagu tavaks on saanud, pakutakse huvilistele samu distantse nagu põhisõitudel. Valida on 89km ja 40km trassi vahel. Start mõlemale rajale antakse Otepäält, Tehvandi Spordikeskuse staadionilt kell 11.00, vahendas EJL klubi Tartu Maraton.

Lähtepaik on laskesuusavõistluste tõttu viidud tavapärasest stardijoonest ca 100m Munamäe poole. Finiš ootab lõpetajaid Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses ja on avatud kuni kella 17.00-ni.  Mõlemal distantsil aitab kulutatud jõudu taastada joogipunkt Palul ja finišis.

Eelmisel aastal treeningust osa võtnud Silva Tigase sõnul oli tema osavõtu põhjuseks eelkõige looduse nautimine ja sõpradega suhtlemine.

«Lisaks on see osa aktiivsest eluviisist, mis toob hea tervise ja parema meeleolu ning määrab elukvaliteedi,» nendib Tigane. Enda sõnul kavatseb ta sellel korral osaleda nii ühistreeningul kui ka põhisõidul.

Finišipaiga ja Tehvandi Spordikeskuse staadioni parkla vahet sõidavad 14. septembril eribussid, mis väljuvad kell 14:00, 15:00, 16:00 ja 17:00. Bussisõit on kõigile ühistreeningul osalenutele tasuta.

Eraldi registreerimine ei ole treeningule vajalik. Piisab stardijoonele asumisest ja tahtest valitud trass läbi sõita.

Eelmisel aastal toimunud SEB 10. Tartu Rattamaratoni eelsel ühistreeningul osales üle 100 rahvasportlase.

Lisainfot leiab www.tartumaraton.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: