Aerobike.ee temposõidu karikasarja üldvõit läks André Adusonile

Eile õhtul peetud Aerobike.ee temposõidu karikasarja viimase etapi võitis ülekaalukalt Ervin Korts-Laur, kes edestas teiseks tulnud Priit Prousi 71,74 sekundiga. Kolmanda koha saavutas Urmas Karlson, kes pidi tunnistama omakorda Prousi paremust 13,99 sekundiga.

Viimasel etapil oli mängus ka eriauhind sarja peatoetajalt Autoasjalt, milleks oli Vredestein rattakumme 2000 krooni väärtuses. Parima M14 vanuseklassi ratturina võitis selle preemia Oskar Nisu CFC spordikoolist, teatas EJL.

Sarja kokkuvõttes läks võit aga André Adusonile, kes kindlustas edu tugeva esitlusega hooaja esimesel poolel. Teine oli Urmas Karlson ning kolmas suve teisel poolel võitmatuks kujunenud Ervin Korts-Laur.

Kokku startis 2008 aasta hooajal Aerobike sarjas 266 erinevat sportlast. Suurimaks osalejate arvuks ühel etapil oli aga 106 võistlejat.

Käesolevaga aga võibki lugeda tänavuse Aerobike.ee karikasarja sportliku osa ning ühtlasi ka kogu tänavuse maanteesõiduhooaja lõppenuks. Jäänud on veel vaid pidulik osa – parimate autasustamine ning järgmise hooaja plaanide tutvustus, mis leiab aset hooaja lõpus. Täpse aja ja koha teavitame jooksvalt.

Viimase etapi protokoll
Aerobike temposõidu karikasarja kokkuvõte

Lisainformatsioon ja pildid: www.aerobike.ee/karikasari

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: