Jaan Kirsipuu võitis Triobet maanteereitingu ja 50 000 krooni

Pühapäeval peeti 25. korda Tallinna Rattaralli, mis kuulus hooaja viimase võistlusena ka Triobet maanteereitingu arvestusse.

Kuueteistkümne Eesti parima maanteevõistluse raames selgitati ka Triobet maanteereitingu võitja, kelleks on Eesti läbi aegade edukaim rattaproff Jaan Kirsipuu CFC Spordiklubist, kirjutas EJL.

Peasponsor Triobet pani reitinguvõitjale auhinnaks välja 50 000 krooni, mille Jaan Kirsipuu annetas enda ja sõprade poolt asutatud CFC Spordiklubile noorte toetuseks.

Auhinna andis autasustamisel üle Eesti Jalgratturite Liidu asepresident Enn Veskimägi.

Kirsipuu pani Triobet maanteereitingus edule aluse hooaja teisel poolel, kui võitis järjestikku Saaremaa Velotuuri ning üllatuslikult ka kõikide nooremate favoriitide ees Silberauto Eesti meistrivõistlused grupisõidus.

Lisaks võitis “Jass” hooajal ka Aerobike eraldistardi sarja etapi ning Võru Rattaralli. Kirsipuu oli ka maanteehooajal kõige stabiilsem rattur, kuna suutis punktikohale sõita 16 võistluse hulgas koguni 12 korral.

Jaan Kirsipuu võitis reitingu 558 punktiga Tallinna Rattaralliga teiseks tõusnud Allan Orase ees, kes kogus 354 punkti. Kolmanda koha hõivas reitingus Janek Tombak (Mitsubishi Jartazi) 321 punktiga ning neljandaks jäi Erki Pütsep (Bouygues Telecom) 312 punktiga. Esikümnesse kuulusid veel Silvar Kibur (Rietumu Bank Riga), Kalle Kriit (Mitsubishi Jartazi), Tanel Kangert (Ag2r La Mondiale), Andrus Aug (Arctic Sport Club), Mart Ojavee (Rietumu Bank Riga) ning Indrek Rannama (Viiking).

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: