Daniel Novikov ei pääsenud EM’il kvalifikatsioonist edasi

Eile sõideti Poolas trekisõidu EM’il sprindi kvalifikatsioon 200m lendstardiga sõidust. Parima aja sõitis tänavusel MM’il hõbeda teeninud Kevin Sireau, kes läbis distantsi alla kümne sekundi 9,960.

EM’i 1km paigaltstardiga sõidu võitja Michael d’Almeida oli teine 10,127 ning Pekingi OM’il pronksi teeninud sakslane Maximilian Levy 10,201 sekundiga kolmas, kirjutas EJL.

Daniel Novikov sõitis küll kiirema aja kui Pekingis, kuid 11 sekundi piiri jäi siiski alistamata. Aeg 11,041 andis 25 võistleja hulgas 23. koha ning sprinti edasipääsu see ei taganud.

Ka teine Kalevi Jalgrattakooli õpilane ebaõnnestus. Eerik Idarand ei saanud edasi punktisõidu eelsõidust ning juuniorite sprindi kavlifikatsioonil sai Idarand ajaks 11,734, millega oli oma vanuseklassis eelviimane.

Laupäeval on Kalev Spordi liige Urmo Utar U23 klassis ja Idarand juuniorite arvestus stardis lõpufinishiga grupisõidus ehk scratchis. Pühapäeval teeb oma etteaste Daniel Novikov keirinis ning eestlaste viimane start EM’il on Utaril, kui läheb starti punktisõidus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: