Eerik Idarand sai treki EM’il 22. koha

Poolas Pruszkówis jätkuvad alla 23-aastaste ratturite trekisõidu Euroopa meistrivõistlused. Neljapäeval sõideti meeskondlik sprint, kus olid stardis ka Kalevi Jalgrattakooli õpilased Daniel Novikov ja Eerik Idarand ning profiklubi Kalev Sport sõitja Urmo Utar. Eelvõistlusel saadi 11 meeskonna hulgas 10 tulemus ajaga 49,868 ning sellega edasi ei pääsetud. Euroopa meistriks tuli Venemaa trio, kes läbis 750m ajaga 44,991.

Rohkem kiiruisutajana tuntud Eerik Idarand oli juunioride arvestuses õhtul stardis veel ka 1 km paigaltstardiga sõidus, kus sai ajaks 1.09,774, mis andis 26 võistleja hulgas 22. koha. Tegemist on Eesti läbi aegade 18. tulemusega, mida juuniori kohta võib pidada õnnestunuks esinemiseks, kirjutas EJL.

Idaranna põhidistants sõidetakse täna õhtul, kui peetakse juunioritele punktisõit.

Täna õhtul sõidetakse ka U23 sprindi kvalifikatsioon 200m lendstardiga sõit, kus Eestit esindab Pekingi OM’il sel distantsil ebaõnnestunud Daniel Novikov, kes kindlasti üritab sõita EM’il oma selle hooaja parimat tulemust.

Laupäeval on Urmo Utar U23 klassis ja Idarand juuniorite arvestus stardis lõpufinishiga grupisõidus ehk scratchis. Pühapäeval teeb oma etteaste Daniel Novikov keirinis ning eestlaste viimane start EM’il on Utaril, kui läheb starti punktisõidus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: