Rene Mandri pikendas lepingut Ag2r’iga

Vaatamata võrdlemisi ebaõnnestunud hooajale pidas Prantsusmaa profiklubi Ag2r – La Mondial’i juht Vincent Lavenu kinni oma varasemast lubadusest ning pikendas möödunud aastal parimaks Eesti jalgratturiks valitud Rene Mandriga lepingut kuni 2010. aastani.

Järgmise aasta eesmärkidest rääkides Mandri ühtegi konkreetset võistlust välja ei toonud, öeldes, et tulemas on 90 starti. «Minu eesmärk on tugevaks saada, pole tähtis, mis võistluse võidan,» ütles 24-aastane rattaproff.

Mandri käesolevat hooaega varjutasid vigastused. Kui hooaja alguses segasid teda nn pisivigastused, siis mais peetud Giro d’Italia velotuuri kuuendal etapil murdis ta kukkudes roide, randme, kolm lülisamba ogajätket ning lisaks tekkis kopsu auk. Seetõttu tuli praktiliselt terve suvi võistlustest eemal olla. Comebacki suures karussellis tegi ta alles möödunud pühapäeval, kui Prantsusmaal lõppenud 200 km pikkusel ühepäevasõidul õnnestus Mandril lõpetada võidusõit peagrupis.

Rene Mandri sai profiks 2006. aastal, kui sõitis ühe aasta Auber 93 meeskonnas ning võttis samal aastal ka esimese profivõidu Trophée Luc Leblanc. 2006. aastast on Mandril profileping Prantsusmaa tippmeeskonnaga Ag2r, kelle koosseisus eestlastest sõitnud veel Jaan Kirsipuu, Lauri Aus, Innar Mändoja ja Erki Pütsep.

Praegu on Mandri meeskonnakaaslaseks 21-aastane Eesti tulevikulootus Tanel Kangert.

Foto: http://www.renemandri.pri.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: