Laura Lepasalu sõlmis profilepingu

Eesti rattapiiga Laura Lepasalu sõlmis eile õhtul profilepingu Prantsusmaa klubiga Team PRO Feminin Les Carroz, mis oli huvi eestlanna vastu näidanud juba mitu kuud tagasi.

Naiskonna suurim täht on paljukordne maailmameister ja olümpiamedalite omanik Jeannie Longo. Hetkel paikneb tiim UCI reitingutabelis 21-sel kohal.

Laurale esialgu suuri nõudmisi ei esitatud. «Mulle anti suur valikuvabadus järgmise aasta võistluste suhtes,» rääkis Laura rattaproffide blogile. «Kuna olen noor, siis ei oodata minult midagi suurt.»

Esimese stardi nö stazhööristaatuses teeb Lepasalu juba järgmisel nädalal algaval Tour Cycliste Féminin International Ardeche`il. Laurale saab see olema olema elus esimene nii raske raskusastmega velotuur mägedes. 9.-13. septembrini toimuva velotuuri pikkus on 559 km.

«Sõidan nii, kuis jaksan – pole miskit survet, et pean vett vedama hakkama või midagi sellist,» ütles 22-aastane rattapiiga.

Kui sel aastal sõitis Lepasalu peamiselt Prantsusmaa karikaetappidel, siis järgmisel aastal osaleb ta rahvusvahelisematel võistlustel. «Järgmisel aastal võetakse kevadel rahulikult, suuremad tuurid on Kanada turneest alates maikuust,» selgitas Lepasalu.

Kindlasti avaneb tal võimalus MK-etappidel rinda pista ka teise Eesti naisprofi Grete Treieriga.

Foto: http://www.zone.ee/lauralepasalu/

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: