Rene Mandri: «Algus oli nagu õudusunenägu.»

Pärast ränka kukkumist pühapäeval Prantsusmaal esimese tõsise võistlussõidu teinud jalgrattur Rene Mandri rääkis, et distantsi avakolmandikul kangastusid talle vanad õõvastavad mälestused, kirjutas SL Õhtuleht.

Ühepäevasõidu esimesel 50-60 kilomeetril tundis Mandri sisimas adrenaliinimöllu. «Algus oli nagu õudusunenägu,» lausus Mandri. «Ma kartsin kogu aeg kukkumist, laskumistel otsisin pidurit,» lisas ta.

Meenutagem, et Mandri kukkus maikuus Itaalia velotuuri kuuendal etapil eriti rängalt. «Kui olin käpuli, ei saanud hingata ja suust tuli verd, oli hirm, kas jään ellu,» tõdes ta pärast õnnetust koju jõudes.

Mandril murdus roie, mis torkas kopsu augu, lisaks oli katki ranne ning kolm lülisamba ogajätket. «Ma olin varemgi raskelt kukkunud, aga seekord läks asi üle piiri,» meenutas ta tagasilööki.

Esimese stardi pärast kukkumist tegi Mandri juba 20. juulil Tallinnas Pirita–Kose–Kloostrimetsa ringrajal viiendal Lauri Ausi memoriaalil. «Võidu veel sõita ei suuda, sõitsin lihtsalt kaasa,» sõnas ta toona.

200 km pikkusel ühepäevasõidul Prantsusmaal püsis Mandri peagrupis, ületades lõpujoone 41. «Istusin terve päeva pundis,» nentis klubi Ag2r profirattur. «Praegu käib võistlusvormi otsimine.»

Mandri ei välistanud võimalust, et pääseb septembri lõpus Itaalias Vareses MMil starti. «See on vähetõenäoline,» arutles ta. «Koondise peatreener otsustab. Niisama ma sinna ei läheks, tahan hästi võistelda.»

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: