Gerolsteineri profiklubi lõpetab tegevuse

Pro Touri sarja kuuluv Gerolsteineri profiklubi teatas, et lõpetab oma tegevuse. Pikalt peasponsorit otsinud rattaklubil ei õnnestunud toetajat leida ja nii otsustas klubi juhatus sõitjad hooaja lõpuks vabaks lasta, kirjutas ERR Sport.

Senini klubi toetanud ja nimesponsoriks olnud Saksamaa suuremaid mineraalvee tootjaid tõmbab hooaja lõppedes oma toetuse koomale. «Ükski ettevõte ei leidnud julgust meid finantseerida,» tõdes klubi juht Hans-Michael Holczer nukralt.

1998. aastal asutatud Gerolsteineris sõidavad nimekamatest ratturitest austerlane Bernhard Kohl, itaallane Davide Rebellin ja sakslane Stefan Schumacher.

Gerolsteiner on teine Saksa rattaklubi, mis lühikese aja jooksul suurtoetajast ilma jäämas. Mõni aeg tagasi loobus seoses dopinguskandaalidega rattameeskonda toetamast ka T-Mobile.  Ka Prantsusmaa profiklubi Credit Acricole’i ootab Gerolsteineriga sama saatus.

Samas teatas teine Saksa professionaalne rattaklubi, Milram, et nad tahavad enda palgale saada võimalikult palju Gerolsteineris töö kaotavaid inimesi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: