EuroTouri edetabelit juhib Stefano Garzelli

Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu EuroTouri edetabelit juhib itaalane Stefano Garzelli (Acqua Sapone – Caffe Mokambo) 455,2 punktiga. 2000.a. Giro d’Italia võitja juhib napilt endise edetabelijuhi kaasmaalase Enrico
Gasparotto (Barloworld) ees, kes on kogunud 452 punkti.

Eestlastest on kõrgeimal kohal Mitsubishi Jartazi proff Janek Tombak, kes on 43. kohal 182 punktiga. Sel aastal pole Tombak nii stabiilne olnud kui eelmisel, mil ta lõpetas hooaja edetabeli üheksanda kohaga. Sellelt hooajalt on Tombakul ette näidata vaid üks Prantsusmaa karikaetapi võit märtsikuust, kirjutas EJL.

Janek Tombak valmistub septembris Itaalias Vareses toimuvateks maailmameistrivõistlusteks, kus rada peaks talle väga hästi sobima. Eilne kaheksas koht esimese kategooria Belgia ühepäevasõidult näitas, et Tombaku vorm on tõusuteel.

Suure arenguhüppe on teinud ka Läti profiklubis Rietumu Bank Riga pedaaliv 26 aastane Mart Ojavee, kes on edetabelis tõusnud juba 103. kohale. Ojavee on võitnud sel aastal kolm UCI kategooria võidusõitu ning saanud veel ka kaks poodiumikohta.

Teistest eeslastest on Jaan Kirsipuu (CFC Spordiklubi) 239., Kalle Kriit (Mitsubishi Jartazi) 265., Allan Oras (Arctic Sport Club) 809., Andrus Aug (Arctic Sport Club) 836, Markku ainsalu (Rietumu Bank Riga) 905., Gert
Jõeäär (CFC Spordiklubi) 905., Silvar Kibur (Rietumu Bank Riga) 1147. ja Andre Aduson (CFC Spordiklubi) 1216.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: