Beneluxi tuuri eelviimase etapi võitis Boasson Hagen

ENECO Tour of Beneluxi (Pro Tour) eelviimase, 186 kilomeetri pikkuse etapi võitis grupifinishis noor norralane Edvald Boasson Hagen (Team Columbia). Rein Taaramäe lõpetas peagrupis 95. kohaga.

9-liikmeline jooksikutegrupp püüti peagrupi poolt kinni alles viimasel kilomeetril. Kurvilisel teel enne finishit korralikke “ronge” ei suudetud teha ning prantslane Jimmy Engulvent (Credit Agricole) proovis olukorda ära kasutada ning kihutas peagrupist välja. Viimasel paaril meetril suutis Boasson Hagen prantslasest aga mööduda ja napsas etapivõidu. Kolmanda koha teenis täna venelane Sergei Ivanov (Astana).

Üldliidrina jätkab sakslane Andre Greipel (Team Columbia), kes sai täna neljanda koha. Taaramäe on enne viimast etappi 70 (kaotust liidrile üle 17 minuti).

Homme on ratturitel kavas 18,8 kilomeetri pikkune eraldistardist sõit, mis paneb paika ka lõpliku paremusjärjestuse. Seda tuuri energiasäästlikult sõitev Rein Taaramäe lubas viimasel etapil siiski endast kõik anda. Samas ei ole raja profiil eestlasele kõige sobivam – 18,8 kilomeetri jooksul ei ole ühtegi raskemat tõusu.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: