CFC rattakooli kasvandikud domineerisid Riia noortetuuril

11-13. augustini Riias peetud noorte velotuuril (M-16 ja M-14 vanuseklass) teenis esimese suurema rahvusvahelise võidu Oskar Nisu. Võistkondlikult oli samuti parim CFC Rattaklubi. Velotuuri alustas 74 noorratturit 14 erinevast klubist.

Tänavu Eesti pinnal C-vanuseklassis (M-14) puhta töö teinud CFC Rattakooli õpilane Oskar Nisu oli mitmepäevasõidul suurepärases löögihoos, võttes kõik, mis võtta andis, teatas CFC Rattakooli direktor Ivar Jurtšenko.

Aastakäik vanematega võisteldes oli Nisu parim kõigil kolmel etapil, mis otseloomulikult tagas esikoha ka velotuuri kokkuvõttes.

Riias asuval Bikernieki ringrajal sõideti alustuseks 11 km eraldistardist, järgmisel päeval grupisõit Baldone ringil (64 km) ja lõpetuseks grupisõit Bikernieki ringil (71 km).

Velotuuri 2. etapil kindlustas CFC klubile Oskar Nisu kõrval kaksikvõidu Aksel Nõmmela, kes on samuti veel C-vanuseklassi noormees.

M-16 vanuseklassi Eesti ja Läti koondised võistlevad hetkel Austria tuuril, CFC kasvandikest sõidavad kaasa Sten Sarv ja Karl Juudas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: