Jalgratturite järelkasv võistleb Austria noortetuuril

Eesti parimad noorratturid, kes on sündinud 1992 ja 1993. aastal võistlevad Austrias rahvusvahelisel tugevakooseisulisel ASVÖ-Radjugendtour’il.

Hansapanga noortekoondises startis võistlusel kooseisus Mihkel Räim ja Jörgen Matt Saaremaa jalgrattaklubist Viiking, Sten Sarv ja Karl Juudas CFC Spordikoolist, Siim Jalakas Kalevi Jalgrattakoolist ja Timmo Jeret (fotol) Pärnu Kalevi Spordikoolist, teatas EJL.

Tuuril peetakse kokku proloog ning neli grupisõitu. Esmaspäeval sai kolme kilomeetrisel proloogil parima aja Saksamaa esindaja Kai Exner, kes läbis distantsi ajaga kolm minutit ja 41 sekundit, mis teeb keskmiseks kiiruseks 48,9 km/h! Eesti parimana sai aasta vanematega võistlev Timmo Jeret kaheksanda koha, kaotades proloogi võitjale kuue sekundiga. Jeret, kes võitis hiljuti Eesti noortemeistritiitli trekil jälitussõidus, sai selga endale ka parima noorratturi särgi.

Teistest eestlastest olid proloogil Sten Sarv 13., Siim Jalakas 27., Mihkel Räim 66., Jörgen Matt 78. ning Karl Juudas 100. Kokku startis tuuril 132 noorratturit.

Tuuri üldjärjestus on sama proloogi järjestusega – juhib Kai Exner. Tuntud Eesti ratturi Ants Jereti lapselaps Timmo Jeret on üldkokkuvõttes kaheksas. Hansapanga noortekoondis on 22 meeskonna hulgas viiendal kohal, juhib Saksamaa.

Teisipäeval peetakse tuuril 83,4 km pikkune esimene etapp. Tuur lõpeb reedel.

Foto: Simmo Kikkas

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: