Grete Treier üllatus rada nähes positiivselt

Eesti parim naisrattur Grete Treier üllatus positiivselt, kui nägi, et Pekingi maanteerattaraja suurim tõus on arvatust laugem, kirjutas Postimees.ee.

«Arvasin, et see on kõvasti järsem, kuid tegelikult ei olegi asi nii hull,» rõõmustas Treier. «Lisaks oli taganttuul päris meeldiv.»

Treierile on rahul, et stardis on seekord ainult 60-70 naist, kuna ühestki riigist ei tohi üle kolme esindaja stardis olla – maailmakarika etappidel on tihtipeale sama arv ligi 200.

«Iga paugutamisega ma kaasa minema ei hakka, kuid kindlasti hoian võistluse käigus silma peal nendel sõitjatel, kes viimasel ajal hästi esinenud,» märkis Treier.

Meeste arvestuses startiv Tanel Kangert jäi 246 kilomeetri pikkusel rajal oma võimaluste hindamisel realistiks, märkides, et lõpetamistõenäosus on sajast 30 protsenti.

«Kuni 200 kilomeetriga ei oleks probleemi, kuid sellisel distantsil jääb täna veel vastupidavusest puudu,» tunnistas Kangert.

Teine eestlane, Rein Taaramäe oli mõnevõrra positiivsemalt meelestatud ning sõnas, et hommikul ennast hästi tundes võib raja läbida küll.

«Võtan plaani kindlasti lõpetada,» teatas Taaramäe. «Võimatu ei ole ka 20 hulka sõitmine.»

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: