Oleg Sapožnin tähistas kohtunikuna juba 60ndat hooaega!

Neljapäeval lõppenud Silberauto Eesti meistrivõistlustel trekisõidus oli peakohtunikuks Oleg Sapožnin, kes tähistas võistlustega oma 60. hooaga kohtunikuna!

Oleg Sapožnin on kohut mõistnud kahtedel Olümpiamängudel, kümnel MM’il, kahtedel Euroopa MV’tel ning paljudel teistel võidusõitudel kokku 27 erinevas riigis. Ühtekokku on Sapožninil kogunud 448 võistlust ning 1485 võistluspäeva, ehk ta on olnud kohtunikuks üle nelja aasta iga päev, teatas EJL.

EMV lõpus tänasid Eesti kõigi aegade kauaagseimat spordikohtunikku Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann, Eesti Jalgratturite Liidu president Jaan Toots, EJL juhatuse liikmed, kohtunikud ning klubide esindajad.

Oleg Sapožnin mainis oma sõnavõtus kohtunike olulisust spordivõistlustel, ilma kelleta ei toimuks maailmas ühtegi võistlust. Kuuskümmend aastat kohtunikutööga tegelenuna oli Sapožninil hea meel, et tema tööd on hinnatud ning lootis, et ehk tänane tähtpäev on märk ka sellest, et kohtunike tööd tulevikus üha rohkem tähele pannakse ning hinnatakse.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: