Oleg Sapožnin tähistas kohtunikuna juba 60ndat hooaega!

Neljapäeval lõppenud Silberauto Eesti meistrivõistlustel trekisõidus oli peakohtunikuks Oleg Sapožnin, kes tähistas võistlustega oma 60. hooaga kohtunikuna!

Oleg Sapožnin on kohut mõistnud kahtedel Olümpiamängudel, kümnel MM’il, kahtedel Euroopa MV’tel ning paljudel teistel võidusõitudel kokku 27 erinevas riigis. Ühtekokku on Sapožninil kogunud 448 võistlust ning 1485 võistluspäeva, ehk ta on olnud kohtunikuks üle nelja aasta iga päev, teatas EJL.

EMV lõpus tänasid Eesti kõigi aegade kauaagseimat spordikohtunikku Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann, Eesti Jalgratturite Liidu president Jaan Toots, EJL juhatuse liikmed, kohtunikud ning klubide esindajad.

Oleg Sapožnin mainis oma sõnavõtus kohtunike olulisust spordivõistlustel, ilma kelleta ei toimuks maailmas ühtegi võistlust. Kuuskümmend aastat kohtunikutööga tegelenuna oli Sapožninil hea meel, et tema tööd on hinnatud ning lootis, et ehk tänane tähtpäev on märk ka sellest, et kohtunike tööd tulevikus üha rohkem tähele pannakse ning hinnatakse.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: