Carlos Sastre astus suure sammu Tour de France`i võidu suunas

Tour de France`il sõideti laupäeval eraldistardist sõidus eelviimane 20. etapp, mis suure tõenäosusega selgitas ka tänavuse aasta mainekaima mitmepäevasõidu võitja.

Kiireim oli eraldistardist sõidus sakslane Stefan Schumacher (Gerolsteiner), kellele see oli teiseks etapivõiduks tänavusel tuuril. Sakslane pedaalis 53km ühe tunni 53 minuti ning 50 sekundiga. Teisena finišeeris šveitslane Fabian Cancellara (Team CSC), kaotades Schumacherile 21 sekundiga. Kolmanda ajaga oli finišis luksemburglane Kim Kirchen (Team Columbia), kes jäi liidrile alla juba minuti ja ühe sekundiga, teatas ERR Sport.

Tuuri üldliider, hispaanlane Carlos Sastre (Team CSC) suutis peamiste konkurentide ees raskes sõidus vähemalt minuti jagu edumaad säilitada ning astus suure sammu tänavuse tuuri võidu suunas. Hispaanlane oli finišis 12. ajaga kaotades etapi võitnud sakslasele Stefan Schumacherile kaks minuti ja 35 sekundiga.

Hispaanlase lähim konkurent, luksemburglane Frank Schleck (Team CSC) oli finišis alles 54. ajaga ning kaotusega Sastrele kolm minutit ja viis sekundit ja langes kokkuvõttes kuuendaks.

Sastre järel tõusis teiseks austraallane Cadel Evans (Silence-Lotto), kes laupäevasel etapil oli seitsmes. Evans kaotab Sastrele minuti ning viie sekundiga. Kolmandal kohal on austerlane Bernard Kohl (Gerolsteiner), kes eraldistardist sõidus oli finišis üheksandana. Kokkuvõttes kaotab ta liidrile minut ja 20 sekundit.

Pühapäeval sõidetakse Tour de France`i viimane, 143 km pikkune etapp finišiga Champs Elyseel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: