Laupäeval toimuvad Silberauto Eesti meistrivõistlused mägirattakrossis

Eeloleval laupäeval (19. juulil 2008.a.) peetakse Silberauto Eesti lahtised meistrivõistlused mägirattakrossis. Esmakordselt toimuvad need Põlvamaal, Mammaste Tervisespordikeskuse radadel. Eelmise aasta võitu tuleb kaitsma Martin Loo, kes ainukese eestlasena mägirattal profileiba teenib (Merida Biking Team) ja oma sportlikud eesmärgid on sidunud 2012.a. Londini OM´iga.

Väga tihe saab aga olema tema konkurentide nimistu, sest viimastel võistlustel on väga head vormi näidanud mitmed nimekad mehed. Nimetada tasub kindlasti Allan Orast, Erki Pütseppa, Jaan Kirsipuud, Sigvard Kukke, Alges Maasikmetsa, Taavi Selderit ja Caspar Austat. Suure tõenäosusega tuleb just
selle seitsmiku hulgast otsida uut Eesti meistrisärgi kandjat.

Janek Tombaku osalemine on veel lahtine, kuid tõenäoline. Kuna just maanteemehed on viimastel võistlustel näidanud väga head minekut ka mägirattarajal, siis on täiesti reaalne ka nende poodiumile tõus mägirattakrossi Eesti meistrivõistlustel.

Naiste hulgas kaitseb mullust võitu Maaris Meier, kellele küll meie parima naisratturi Grete Treieri puudumisel teised naisvõistlejad tõenäoliselt konkurentsi pakkuda ei suuda.

Lisaks eliitklassi võistlejatele selgitatakse Eesti meistrid välja ka erinevates seenioride vanuseklassides.

Võistlused algavad meeste Eliitklassi ja U-23 sõiduga kell 13.00. Kell 15.15 stardivad naised ja seeniorid ja orienteeruv võistluspäeva lõpp on 16.30.

Mammaste Tervisespordikeskuse ümbruses, kaunis Lõuna-Eesti looduses kulgevad rajad on suurepäraselt jälgitavad ka publikule.

Võistluste käiku on võimalik online-s jälgida ka Eesti Jalgratturite Liidu kodulehel http://www.ejl.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: