Grete Treieril ebaõnnestus Giro d’Italia neljas etapp

Täna peeti naiste Giro d’Italia velotuuril esimene mägede etapp, mis tõi kaasa olulisi muudatusi velotuuri kokkuvõttes. Enne tänast juhtis tuuri eelnevad kolm etappi võitnud sakslanna Ina Yoko Teutenberg (Columbia Woman) 17 sekundiga hollandlanna Kirsten Wildi ees.

Tuuri neljandal etapil tuli läbida ratturitel 106,4 km, mille hulgas ka üks esimese ja üks teise kategooria tõus. Etapi lõpetas ligemale kümne kilomeetri pikkune tõus, kirjutas EJL.

Tänase etapi profiil:

http://www.girodonne.it/portale/tappe2008/a_4tappa.png

Grete Treierile, kes pedaalib Itaalia profiklubis Gauss RDZ Ormu, algas etapp hästi. Ta sai esimesel raskel tõusul peagrupil eest ära kümne üldkokkuvõttes kõrgele kohale pretendeeriva naisega. Kahjuks tabasid Treierit tõusu lõpus krambid ning laskumisel Grete lisaks veel ka kukkus.

Viimasel finishitõusul sai Treier uuesti ennast käima, kuid üldkokkuvõttes kõrgete kohtade eest enam tänase etapi tõttu Treieril kahjuks kaasa mängida midagi pole.

Etapi võitis itaallanna Fabiana Luperini (Menikini – Selle Italia) leeduka Edita Pucinskaite (Equipe Nürnberger Versicherung) ees. Kolmas oli Treieri klubikaaslane Tatiana Guderzo. Treieri koht pole hetkel veel teada.

Homme on naiste Giro d’Italial kavas 9,3 km pikkune eraldistardiga sõit, mis kulgeb siledal maal. Velotuuri üks olulisemaid etappe sõidetakse reedel, kui ratturid läbivad 113,4 km ning kaks esimese kategooria tõusu. Ka laupäevane etapp on mägine, mis võib tuuri kokkuvõttes tuua muutusi. Naiste maailma kõige olulisem velotuur lõpeb pühapäeval Desios, kui läbitakse linnaringidel 118,5 km.

Reedese etapi profiil:

http://www.girodonne.it/portale/tappe2008/a_6tappa.png

Laupäevase etapi profiil:

http://www.girodonne.it/portale/tappe2008/a_7tappa.png

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: