Saaremaa velotuuri pikima etapi võitis Andrus Aug

Saaremaa velotuuri pikima 150km pikkuse etapi võitis täna Arctic Sport Clubi esirattur Andrus Aug. Napilt jäi lõpufinishis Augile alla tuuril CFC värve kaitsev Mart Ojavee.

Etapp, kus oli sees ka legendaarne seitsme kilomeetrine kruusalõik, viis ratturid Liivalt läbi Leisi ja Viidu Kuressaarde, teatas EJL.

Etapi alguses oli tempo suhteliselt rahulik. Esimese vahefinishi võitis Orissaares Allan Aulik (Alexela Rademar Agency Team) ning teise Leisis Tarmo Kopli (Hawaii Express).

Selleks hetkeks oli sündinud ka äraminek, kuhu kuulusid Andrus Aug, Mikk Vaaks (Viljandi Rattaklubi), Reio Puhm (Tamme), Tarmo Kopli, Allan Aulik, Mart Ojavee, Andre Aduson (CFC), Riivo Schuman (CFC), Andres Joost (Vooremaa Centrum) ja Raido Kodanipork (Arctic Sport Club).

Kui oli sõidetud pool maad, siis oli liidrite edu juba järgnevate ees ligemale seitse minutit. Kolmandas vahefinishis sai võidu Mikk Vaaks. Mäefinishites said võidu Raido Kodanipork ja Oskari Kargu (Tamme).

Finishis oli teravaima jalaga Andrus Aug, kes fotofinishi ülevaatamisel tunnistati Mart Ojavee ees 51. Saaremaa Velotuuri kolmanda etapi võitjaks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: