Täna toimub Aerobike.ee karikasarja VI etapp/sõit Vredesteini eriauhindadele

Täna õhtul kell 19:00 toimub Hageri ja Kernu vahelisel teelõigul Aerobike.ee karikasarja IV etapp, mille raames mängitakse välja ka sarja suurtoetaja Vredesteini eriauhinnad. Kavas on 18km pikkune individuaalne temposõit.

VI etapp, mis on ühtlasi ka viimane hooaja esimeses pooles, pakub suurepärast võimalust testida oma vormi enne paljude jaoks kõige tähtsamaid sõite kodumaa pinnal: Saaremaa Velotuuri ja Eesti meistrivõistlusi, vahendas EJL aerobike.ee’d.

Kuivõrd koos VI etapiga on ühe korra võisteldud kõigil kuuel sarja trassil, siis läheb sari peale seda nelja nädala pikkusele vahepausile, pakkudes kõigile osalejatele võimalust lihvida vormi hooaja teiseks pooleks, mil kordamisele lähevad kõik kuus sarja trassi samas järjekorras, mis kevadelgi.

Kell 18:45 toimub ka sarja eelmise etapi vanuseklasside parimate autasustamine. Vasalemma valla poolt välja pandud meenetele ootame järgi järgnevaid sportlaseid: Aksel Nõmmela (M14), Timmo Jeret (M16), Kristjan Heinrand (M18), Ervin Korts-Laur (ME), Jaan Kirsipuu (M Sen1), Urmas Karlason (M Sen2), Kaljo Kaert (M Sen3), Liisi Rist (N18) ja Greta Reisalu (NE).

Samuti ootame autasustamisele eelmisel etapil 50. koha saavutanud võistlejat, kelleks oli Kaupo Raag. Temale kuulub Aerobike.ee internetipoe kinkekaart väärtuses 500EEK.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: