Boonen jäi vahele kokaiini tarvitamisega

2005. aasta jalgratta maantesõidu maailmameistri Tom Boonen verest leiti kokaiini jälgi.
26. mail andis Boonen võistlusvälises dopingukontrollis vereproovi, millest väidetavalt on leitud narkootilise aine kokaiini jälgi. Kolm päeva hiljem osales Boonen Belgia velotuuril, kirjutas Postimees.Politsei korraldas ka läbiotsimised, kuid midagi kriminaalselt ratturi kodust ei leitud. «Esmaspäeva pärastlõunal otsisid politseinikud läbi Booneni vanemate ning tüdrukusõbra kodud, kuid ei leidnud midagi,» ütles ametivõimude esindaja. «Tom Boonenit küsitleti, aga teda ei arreteeritud.»

Rahvusvaheline Jalgratta Liit UCI belglasele karistust määrata ei kavatse, küll aga tegeleb tema juhtumiga edasi politsei, kuna Belgias on kokaiini tarvitamine ebaseaduslik.

27-aastane Boonen sattus kokaiiniskandaali ka möödunud aasta detsembris, kui tema hea sõber, rattur Tom Vanoppen jäi vahele kokaiini tarvitamisega ning teatas seejärel, et sai narkootikume Booneni käest.

Väidetavalt jäi Boonen möödunud nädalal kiiruse ületamise tõttu ilma ka oma autojuhilubadest, lisaks olevat ta roolis istunud alkoholijoobes.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: