Rõuge tuuri võitis veenvalt Erki Kukk

Täna Rõuges lõppenud Eesti ainsa maastikuratta mitmepäevasõidu, mille proloogi ja kolme etapi jooksul läbiti 185km raskeid Kagu-Eesti radasid ning käidi ära ka Läti Vabariigis, võitis soolode arvestuses veenvalt Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team’ist koguajaga 7 tundi ja 33 minutit.

Võitjast tervelt 17 minutit hiljem lõpetanud Martin Loo Veloplus Team’ist ja Sundstrand’i esindaja Raivo Sala pidasid maha tulise finišiheitluse teise koha nimel, milles jäi peale noorem ja teravam Martin Loo, teatas võistluse korraldaja.

Meespaaridest läks täna liidrina rajale Hawaii Express koosseisus Priit Tuisk – Virgo Karu, kuid pidid tänase 70 km pikkuse etapi teises pooles oma liidrikoha loovutama Actic Sport Club tiimile koosseisus Raido Kodanipork ja Lasse Nõlvik. Kolmanda paarina jõudis üle lõpujoone AT Spordi tiim Henno Puu – Argo Rohtmets.

Segapaaride liidrikoha säilitas Extreme-Sport Mever paar Sinne Sõmmer ja Priit Hermet.

Kokku lõpetas raske, kuid huvitava katsumuse 39 soolosõitjat, 41 mees- ja 5 segapaari, kelle seas oli nii meie põhjanaabreid soomlasi kui ka lõunanaabreid lätlasi.

Vaata ametlikke tulemusi: tour-de-rouge-tuuri-tulemused.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: