Täna toimub Aerobike.ee karikasarja V etapp/ sõit Tähetorni hotelli eriauhindadele

Täna õhtul toimub Aerobike.ee karikasarja V etapp, mis kujutab endast 18km pikkust individuaalset temposõitu. Rada kulgeb mööda Vana-Haapsalu maanteed Niitvälja teeristi ja Vasalemma vahel.

Kuivõrd sarja V etapi raames toimub ka EJL-i II kategooria võistlus litsentsiga ratturitele, siis on seekordne ajakava tavapärasest mõnevõrra erinev. Nimelt võistlust alustavad litsenseeritud sportlased, kes stardivad fikseeritud stardiprotokolli alusel alates kella 18:45-st. Kell 19:30 avatakse start kõigile teistele ratturitele ning sõit toimub harjumuspärases vormis – ilma fikseeritud stardiajata, vahendas EJL Aerobike.ee’d.

Fikseeritud stardiajaga sõidust, mis annab ühtlasi punkte ka Triobet maanteesõidu reitingusse, saavad osa võtta kõik jalgratturi litsentsi omavad M-Eliit, U-23, M-18, Mehed  Sport ja  Senior 1-4 vanuseklassi ratturid, kes on sooritanud eelnevalt eelregistreerimise. Stardiprotokoll on saadaval järgneva lingi all: http://www.aerobike.ee/karikasari/etapid/V/stardiprotokoll

Kõigile  teistele – litsentsi mitte omavatele ratturitele, eelregistreerimist mitte sooritanud litsentsiga võistlejatele ja Triobet reitingusse mitte kuuluvatele vanuseklassidele – avatakse start kell 19:30 ning sõit hakkab käima vaba stardijärjekorra alusel.

Vabast stardist rajale läinud võistlejad konkureerivad võrdsel alusel Tähetorni hotelli eriauhindadele ning saavad punkte Aerobike.ee sarjas absoluutprotokolli alusel, ent ei osale Triobet maanteesõidu reitingus. Kõik vaba stardijärjekorra alusel startijad, kes pole sooritanud eelregistreerimist, saavad end kirja panna võistluspaigas.

Muudatusi sel etapil on ka parimate autasustamise läbiviimises – nimelt toimub see vahetult peale viimase võistleja lõpetamist stardi/finišipaigas. Siia antakse üle ka eelmise IV etapi auhinnad toonastele võitjatele.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: