Kangert sai Lorraine’i tuuri eelviimasel etapil 15. koha

Täpsustatud: liider vahetus, Kangert kokkuvõttes 24.

Üks väheseid Eesti rattaproffe, kes Estonian Cycling Weekendi sõitudel ei osale, Tanel Kangert (Ag2r) sai Prantsusmaal jätkuva 1. kategooria mitmepäevasõidu Circuit de Lorraine eelviimasel etapil 15. koha.

167,6 kilomeetri pikkuse etapi võitis grupifinishis prantslane Steve Chainel itaallase Mattia Gavazzi ja teise prantslase Jimmy Casperi ees. Võitja läbis distantsi ajaga 3:35:13.

Tuuri senine üldliider Jonathan Hivart lõpetas samuti peagrupis, kuid etapi võitnud Chainel kogus piisavalt boonussekundeid, et läks kaasmaalasest nelja sekundiga mööda. Kolmandal kohal on endiselt sakslane Hannes Blank.

Kangerti on enne viimast etappi 24. kohal, kaotades uuele liidrile 36 sekundiga.

Pühapäevasel viimasel etapil sõidavad ratturid Metzist Hayangesse. 158 kilomeetri pikkuse etapi jooksul tuleb läbida ka kolm esimese kategooria tõusu.