28. Mai Aerobike.ee karikasarja etapp tuleb tavapärasest kõrgetasemelisem

Seoses muudatustega EJL-i kalendris toimub Aerobike.ee temposõidu karikasarja V etapp/sõit Tähetorni hotelli eriauhindadele tavapärasest kõrgemal tasemel.

Nimelt viiakse võistlus läbi EJL-i II kategooria sõiduna ning tulemused lähevad ka Triobet maanteesõidu reitingusse, kirjutas EJL.
Seoses kategooria tõusmisega on ka muudatusi võistluste ajakavas ja korralduses. Nimelt neile, kellel on olemas ratturilitsents ning kes seega võistelvad EJL-i reitingupunktidele, toimub võidusõit fikseeritud stardijärjekorra alusel algusega kell 18:45.

Säärasel juhul on ilmtingimata vajalik ka eelregiustreerimine, mis käib läbi Eesti Jalgratturite Liidu. Stardinimekiri tehakse teatavaks peale eelregistreerimise lõppu tuleval esmaspäeval kell 15:00.

Need, kellel paraku pole võistlejalitsentsi, ei pea aga mitte kõrvaltvaatajaks jääma. Paralleelselt toimub ka rahvasõit harjumuspärases vormis. Stardijärjekord on vaba, registreerida saab ka kohapeal, rattaklass on lahtine ning start on avatud alates kella 19:30-st. Oodatud on kõik rattasõidusõbrad.

Kuivõrd kõrgemal tasemel võistlus nõuab enamat ka korraldajalt, siis sel etapil on tavapärasest veelgi rohkem panustatud kvaliteedile võistluse läbiviimisel. Kaasaegsete starditingimuste loomiseks võimaldab DHL sel etapil stardirambi, poodiumi ja mandaadina kasutada suurt rekkat.

Sõidu peatoetajad on Vredestein ja Autoasi; spordijoogiga varustab võistlejad AS A Le Coq. Auhinnafondi paneb välja Tähetorni hotell ning see läheb jagamisele absoluutarvestuse kolme kiireima vahel. Autasustamine  toimub vahetult peale viimase võistleja lõpetamist. Siis antakse kätte ka eelmise IV etapi autasud.

Täpsem info etapi kohta: http://www.aerobike.ee/karikasari/etapid/V

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: