Kirsipuu: laiskust pole varem niiviisi karistatud

Üheksa aastat Ag2ris ja sellele eelnenud Casino meeskonnas sõitnud Eesti edukaima maanteeratturi Jaan Kirsipuu sõnul saavad piduriklotsid vahetamata jätnud mehaanikud ilmselt sõimata, kuid kedagi arvatavasti välja ei vahetata, kirjutas Postimees.

«See jõuab klubile kohale, et on valesti tehtud, kuid sinna see asi tihti jääbki. Uusi mehaanikuid ei ole varnast võtta,» ütles Kirsipuu. «Vanad mehaanikud ei ole uue tehnikaga harjunud.»

Karjääri jooksul üle saja etapi võitnud Kirsipuu sõnul on ka temal sarnaseid olukordi ette tulnud, ent kergemal kujul. Probleem algavat ülemusest.

«Ta on ehk liiga pehmeke. Ei nõua sajaprotsendilist pühendumist,» hindas Kirsipuu. «Kuna Mandri ei ole number üks mees, tehakse ka lohakamalt. See ei ole muidugi normaalne.»

Kuna Giro d’Italia näol on tegu mägise ja kurvilise velotuuriga, on korras pidurid seal hädavajalikud. «Laiskus pole nii kõvasti varem kätte maksnud,» ütles Kirsipuu. «Usun, et see teeb ratturi valvsamaks, kontrollib pisidetaile. Nüüd tal on selleks ka täielik õigus, kuna temaga halvasti käituti.»

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: