Homme selguvad Elvas Eesti meistrid kriteeriumis

Elvas peetakse laupäeval Eesti meistrivõistluste neljas ning ühtlasi ka viimane etapp kriteeriumisõidus. Selguvad võitjad ühtekokku üheksas vanuseklassis.

Enne viimast etappi juhib meistrivõistlusi meeste eliitklassis Arctic Sport Clubi esisõitja Andrus Aug, kes on kolmelt etapilt kogunud 70 punkti. Teisel kohal on Augi klubikaaslane Alla Oras ning kolmas on Läti profimeeskonnas Dynatek Latvia pedaaliv Caspar Austa.

Kahel etapil võidutsenud Janek Tombak laupäeval ei stardi ning medalipretendentide hulka seetõttu ka ei kuulu. Arvatavasti tulebki põhiline heitlus meistritiitli pärast Austa ning Augi vahel. Kuna üldkokkuvõtte arvestusse läheb kolm parimat tulemust neljast, siis Austa peab viimase etapi kindlasti võitma, et tulla ka meistriks.

Teistes vanuseklassides on liidrid enne viimast etappi Allar Karu (Kalev Sport), Joonas Jõgi (CFC Spordiklubi), Sten Sarv (CFC Spordiklubi), Oskar Nisu (CFC Spordiklubi), Greta Reisalu (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), Ivika Lainevee (Vooremaa Centrum), Daisi Rist (CFC Spordiklubi) ning Laura-Brit Mekk (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

Laupäeval algavad Elvas stardid keskpäeval Mägra Pubi ees. Meeste eliitklassi start antakse kell kolm päeval. Pühapäeval saavad kõik huvilised Tartu Rattaralliks oma vormi testida 23. Elva Rattapäeval, kui põhisõiduna läbitakse Elva ümbruses 100km grupisõit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: