Homme selguvad Elvas Eesti meistrid kriteeriumis

Elvas peetakse laupäeval Eesti meistrivõistluste neljas ning ühtlasi ka viimane etapp kriteeriumisõidus. Selguvad võitjad ühtekokku üheksas vanuseklassis.

Enne viimast etappi juhib meistrivõistlusi meeste eliitklassis Arctic Sport Clubi esisõitja Andrus Aug, kes on kolmelt etapilt kogunud 70 punkti. Teisel kohal on Augi klubikaaslane Alla Oras ning kolmas on Läti profimeeskonnas Dynatek Latvia pedaaliv Caspar Austa.

Kahel etapil võidutsenud Janek Tombak laupäeval ei stardi ning medalipretendentide hulka seetõttu ka ei kuulu. Arvatavasti tulebki põhiline heitlus meistritiitli pärast Austa ning Augi vahel. Kuna üldkokkuvõtte arvestusse läheb kolm parimat tulemust neljast, siis Austa peab viimase etapi kindlasti võitma, et tulla ka meistriks.

Teistes vanuseklassides on liidrid enne viimast etappi Allar Karu (Kalev Sport), Joonas Jõgi (CFC Spordiklubi), Sten Sarv (CFC Spordiklubi), Oskar Nisu (CFC Spordiklubi), Greta Reisalu (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), Ivika Lainevee (Vooremaa Centrum), Daisi Rist (CFC Spordiklubi) ning Laura-Brit Mekk (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

Laupäeval algavad Elvas stardid keskpäeval Mägra Pubi ees. Meeste eliitklassi start antakse kell kolm päeval. Pühapäeval saavad kõik huvilised Tartu Rattaralliks oma vormi testida 23. Elva Rattapäeval, kui põhisõiduna läbitakse Elva ümbruses 100km grupisõit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: