Täna toimub Aerobike.ee karikasarja IV etapp/sõit Polari eriauhindadele

Täna õhtul kell 19.00 toimub järjekordne Aerobike.ee temposõidu karikasarja etapp, mis on arvult juba neljas. Kavas on 20km pikkune ühe pöördega individuaalne temposõit Vana-Pärnu maanteel Ääsmäe ja Kernu vahelisel teelõigul, vahendas EJL aerobike.ee’d.
Trass kulgeb pinnatud ent aukudeta asfaldil ning lookleb vaheldusrikkalt vasakule ja paremale ning natuke ka üles ja alla.

Sarja kolmandal etapil on mängus ka eriauhinnad AS Mefolt, milleks on Polari pulsikellad. Polar CS300 pulsikell läheb välja mängimisele juuniorite seas; Polar CS200 pulsikella omanikuks saab aga kiireim M16 vanuseklassi rattur.

Viisteist minutit enne stardi avamist toimub ka eelnevate etappide autasutamine. Autasustamisele ootame II ja III etapi eriauhindade võitjaid – Urmas Karlson, Mikk Margus, Meelis Raba, André Aduson, Kaljo Kaert ja Kristjan Suvi -, keda premeeritakse siis vastavalt kruisipaketiga Tallink Grupilt ning FEB santehnika kinkekaartidega Eerpipe OÜ-lt.

Peale sarja kolme esimest etappi juhib sarja kokkuvõttes André Aduson 508 punktiga. Talle järgnevad Urmas Karlson 480 ja Mikk Margus 457 punktiga. Kokku on sarjas startinud 134 sportlast.

Täpsem info IV etapi kohta: www.aerobike.ee/karikasari/etapid/IV

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: