Aerobike.ee temposõidu karikasarja III etapi võitis André Aduson

Eile heitlikes ilmaoludes toimunud Aerobike.ee temposõidu karikasarja kolmandal etapil näitas kiireimat aega André Aduson. Teiseks tuli vaid poole sekundi võrra kehvema ajaga Urmas Karlson.
Kolmas ning ühtlasi ka parim juunior oli Meelis Raba Pärnu Kalevi Jalgrattakoolist. Kokku oli külma ja niisket ilma trotsides stardis 63 sportlast, vahendas EJL aerobike.ee’d.

Seekordse etapivõiduga tõusis üldkokkuvõttes sarja ainuliidriks André Aduson, edestades teist kohta hoidvat Urmas Karlsonit 30 punktiga. Seni toimunud kolmel etapil on punkte saanud kokku 134 võistlejat.

Paldiskis toimunud etapil olid ühtlasi mängus ka Eerpipe OÜ eriauhinnad, mis olid määratud viie erineva vanuseklassi kiireimatele ratturitele. M18 arvestuses oli võitja Meelis Raba, põhivanuseklassis Kristjan Suvi.

Seenior 1 vanuseklassis näitas kiireimat minekut päeva parima ajaga Andé Aduson. Senoir 2 vanuseklassis oli teistest üle Urmas Karlson ning Seenior kolm vanuseklassis Kaljo Kaert. Autasustamine toimub 15 minutit enne sarja järgmise etapi algust 14. mail.

Sarja järgmine etapp toimub juba tuleval kolmapäeval Vana-Pärnu maanteel stardiga Ääsmäe juures ning sõit saab käima Polari eriauhindadele, mis lähevad M16 ja M18 vanuseklassi parimatele.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: