Aerobike.ee temposõidu karikasarja III etapi võitis André Aduson

Eile heitlikes ilmaoludes toimunud Aerobike.ee temposõidu karikasarja kolmandal etapil näitas kiireimat aega André Aduson. Teiseks tuli vaid poole sekundi võrra kehvema ajaga Urmas Karlson.
Kolmas ning ühtlasi ka parim juunior oli Meelis Raba Pärnu Kalevi Jalgrattakoolist. Kokku oli külma ja niisket ilma trotsides stardis 63 sportlast, vahendas EJL aerobike.ee’d.

Seekordse etapivõiduga tõusis üldkokkuvõttes sarja ainuliidriks André Aduson, edestades teist kohta hoidvat Urmas Karlsonit 30 punktiga. Seni toimunud kolmel etapil on punkte saanud kokku 134 võistlejat.

Paldiskis toimunud etapil olid ühtlasi mängus ka Eerpipe OÜ eriauhinnad, mis olid määratud viie erineva vanuseklassi kiireimatele ratturitele. M18 arvestuses oli võitja Meelis Raba, põhivanuseklassis Kristjan Suvi.

Seenior 1 vanuseklassis näitas kiireimat minekut päeva parima ajaga Andé Aduson. Senoir 2 vanuseklassis oli teistest üle Urmas Karlson ning Seenior kolm vanuseklassis Kaljo Kaert. Autasustamine toimub 15 minutit enne sarja järgmise etapi algust 14. mail.

Sarja järgmine etapp toimub juba tuleval kolmapäeval Vana-Pärnu maanteel stardiga Ääsmäe juures ning sõit saab käima Polari eriauhindadele, mis lähevad M16 ja M18 vanuseklassi parimatele.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: