Mandri loodab Giro mõnel etapil üllatada

Ag2r’i rattaproff Rene Mandri tunnetas pühapäeval lõppenud Tour de Romandiel, et vormikõver hakkab viimaks ülespoole minema ning loodab laupäeval algava Giro d’Italia mõnel etapil üllatada.

«Romandia velotuuriga võib selles suhtes rahule jääda, et sai ilma viperusteta korralikult pingutada ja kukkumiste jäljed hakkavad ka vaikselt ununema,» rääkis Mandri rattaproffide blogile. «Loodan, et jalg läheb paremaks ja suudan Giro paaril etapil minna head tulemust püüdma kas siis jooksikutega või mõnes ülesmäge finishis.»

Mandri läheb kolmapäeval juba Sitsiiliasse Giro stardipaika, laupäeval saab velotuur meeskonnasõiduga alguse. Ag2r’i liider sellel suurtuuril on sloveen Tadej Valjavec, Mandri ülesandeks on teda pundis kaitsta. Valjavecist märksa tuntum meeskonnakaaslane Rinaldo Nocentini Girol kõrge üldkoha peale ei konkureeri.

«Nocentini üritab esimesel nädalal etapivõitu saada, seejärel peaks ta katkestama, et valmistuda Tour de France’iks,» valgustas Mandri.

Kui enne Romandia velotuuri oli olukord meeskonnas halbade tulemuste tõttu pingeline, siis nüüd on Mandri sõnul bossid veidi rahunenud. Romandia tuuril sai parim Ag2r’i rattur John Gadret rahuldava 8. koha. Rene lõpetas selle mägise tuuri 57. kohaga.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: