Mandri loodab Giro mõnel etapil üllatada

Ag2r’i rattaproff Rene Mandri tunnetas pühapäeval lõppenud Tour de Romandiel, et vormikõver hakkab viimaks ülespoole minema ning loodab laupäeval algava Giro d’Italia mõnel etapil üllatada.

«Romandia velotuuriga võib selles suhtes rahule jääda, et sai ilma viperusteta korralikult pingutada ja kukkumiste jäljed hakkavad ka vaikselt ununema,» rääkis Mandri rattaproffide blogile. «Loodan, et jalg läheb paremaks ja suudan Giro paaril etapil minna head tulemust püüdma kas siis jooksikutega või mõnes ülesmäge finishis.»

Mandri läheb kolmapäeval juba Sitsiiliasse Giro stardipaika, laupäeval saab velotuur meeskonnasõiduga alguse. Ag2r’i liider sellel suurtuuril on sloveen Tadej Valjavec, Mandri ülesandeks on teda pundis kaitsta. Valjavecist märksa tuntum meeskonnakaaslane Rinaldo Nocentini Girol kõrge üldkoha peale ei konkureeri.

«Nocentini üritab esimesel nädalal etapivõitu saada, seejärel peaks ta katkestama, et valmistuda Tour de France’iks,» valgustas Mandri.

Kui enne Romandia velotuuri oli olukord meeskonnas halbade tulemuste tõttu pingeline, siis nüüd on Mandri sõnul bossid veidi rahunenud. Romandia tuuril sai parim Ag2r’i rattur John Gadret rahuldava 8. koha. Rene lõpetas selle mägise tuuri 57. kohaga.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: