Kolmapäeval toimub Aerobike.ee karikasarja III etapp

Peale kolmenädalast pausi saab sel kolmapäeval Aerobike.ee karikasarja III etapi raames sõita jälle individuaalset temposõitu.
Kavas on ca 15km pikkune kolme pöördega eraldistart, mis kulgeb Paldiski linna ja poolsaare tipus paikneva piirivalvekordoni vahelisel teelõigul. Kuivõrd trass kulgeb äärmiselt looduskaunis kohas – otse Pakri panga serval -, siis tasub juba ainuüksi sellepärast üritust kaema tulla, kirjutab EJL.

Sarja kolmandal etapil on mängus ka eriauhinnad Eerpipe OÜ-lt, milleks on FEB sanitaartehnika kinkekaartid koguväärtusega 5000 krooni. Eriauhinnaga – FEB sanitaartehnika kinkekaart väärtusega 1000 krooni – premeeritakse sel etapil koguni viie erineva vanuseklassi parimaid sportlasi: M18, ME, M Senior1, M Senior2 ja M senior3.

Kuigi peetud on juba kaks sarja esimest etappi, pole neil, kes seni veel startinud pole, midagi kadunud – kuivõrd sarja koondarvestusse läheb 9 parimat tulemust läbi hooaja, siis on kõigil veel võimalus konkureerida kõrge koha eest üldkokkuvõttes.

Peale sarja kahte esimest etappi jagavad kokkuvõttes I ja II kohta André Aduson ja Mihkel Reile. Mõlemal võistlejal on 333 punkti. Kolmandat kohta hoiab Urmas Karlson 314 punktiga. Kokku on sarjas startinud 111 sportlast.

Neil, kellel on eelnevatelt etappidelt olemas juba võistlusnumber, soovitame aja kokkuhoiu mõttes eelregistreeruda interneti teel. Säärasel juhul pole kohapeal vaja energiat registreerimisele kulutada – võib asuda otse joonele. Täpsem info etapi kohta: www.aerobike.ee/karikasari/etapid/III

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: