Kolmapäeval toimub Aerobike.ee karikasarja III etapp

Peale kolmenädalast pausi saab sel kolmapäeval Aerobike.ee karikasarja III etapi raames sõita jälle individuaalset temposõitu.
Kavas on ca 15km pikkune kolme pöördega eraldistart, mis kulgeb Paldiski linna ja poolsaare tipus paikneva piirivalvekordoni vahelisel teelõigul. Kuivõrd trass kulgeb äärmiselt looduskaunis kohas – otse Pakri panga serval -, siis tasub juba ainuüksi sellepärast üritust kaema tulla, kirjutab EJL.

Sarja kolmandal etapil on mängus ka eriauhinnad Eerpipe OÜ-lt, milleks on FEB sanitaartehnika kinkekaartid koguväärtusega 5000 krooni. Eriauhinnaga – FEB sanitaartehnika kinkekaart väärtusega 1000 krooni – premeeritakse sel etapil koguni viie erineva vanuseklassi parimaid sportlasi: M18, ME, M Senior1, M Senior2 ja M senior3.

Kuigi peetud on juba kaks sarja esimest etappi, pole neil, kes seni veel startinud pole, midagi kadunud – kuivõrd sarja koondarvestusse läheb 9 parimat tulemust läbi hooaja, siis on kõigil veel võimalus konkureerida kõrge koha eest üldkokkuvõttes.

Peale sarja kahte esimest etappi jagavad kokkuvõttes I ja II kohta André Aduson ja Mihkel Reile. Mõlemal võistlejal on 333 punkti. Kolmandat kohta hoiab Urmas Karlson 314 punktiga. Kokku on sarjas startinud 111 sportlast.

Neil, kellel on eelnevatelt etappidelt olemas juba võistlusnumber, soovitame aja kokkuhoiu mõttes eelregistreeruda interneti teel. Säärasel juhul pole kohapeal vaja energiat registreerimisele kulutada – võib asuda otse joonele. Täpsem info etapi kohta: www.aerobike.ee/karikasari/etapid/III

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: