Lepasalu oli Pariisis seitsmes

Pariisis sõideti pühapäeval Prantsusmaa naiste karikavõistluste neljas etapp, Trophee des Grimpeurs, teatab rattatreener Jüri Kalmus. 8,3 km pikkune ring tuli läbida 7 korda, igal ringil tuli võtta 13% tõusu, mille lõpus oli ka viimasel ringil lõpufiniš.

Laura Lepasalu tundis ennast hästi ja oli üks nendest, kes pidevalt üritasid mingi grupiga eest ära saada. Ühel korral õnnestus see isegi grupiga, kuhu kuulus ka maailmakuulus Jeannie Longo, kes tuntud kui väga hea temposõitja. Kartes lõpufinišis Laurale kaotada, loobus Longo tööst ja peagi püüdis peagrupp nad kinni, vahendas EJL. Ometi õnnestus Longol lõpuks üksinda rünnata, Lepasalu sõitis aga peagrupist minema kaheksaliikmelises grupis. Raskes lõpufinišis oli eestlanna grupi kuues ehk kokkuvõttes seitsmes. Tema grupp kaotas lõpuks soolosõitu teinud Longole 3.16-ga.

U-23 arvestuses kuulus Lepasalule kolmas koht. Liisa Ehrberg sai 46. koha (+16.22) ja Maris Nurm 53. koha (+17.16). Kaks aastat tagasi oli Grete Treier samal võistlusel viies.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: