Lepasalu oli Pariisis seitsmes

Pariisis sõideti pühapäeval Prantsusmaa naiste karikavõistluste neljas etapp, Trophee des Grimpeurs, teatab rattatreener Jüri Kalmus. 8,3 km pikkune ring tuli läbida 7 korda, igal ringil tuli võtta 13% tõusu, mille lõpus oli ka viimasel ringil lõpufiniš.

Laura Lepasalu tundis ennast hästi ja oli üks nendest, kes pidevalt üritasid mingi grupiga eest ära saada. Ühel korral õnnestus see isegi grupiga, kuhu kuulus ka maailmakuulus Jeannie Longo, kes tuntud kui väga hea temposõitja. Kartes lõpufinišis Laurale kaotada, loobus Longo tööst ja peagi püüdis peagrupp nad kinni, vahendas EJL. Ometi õnnestus Longol lõpuks üksinda rünnata, Lepasalu sõitis aga peagrupist minema kaheksaliikmelises grupis. Raskes lõpufinišis oli eestlanna grupi kuues ehk kokkuvõttes seitsmes. Tema grupp kaotas lõpuks soolosõitu teinud Longole 3.16-ga.

U-23 arvestuses kuulus Lepasalule kolmas koht. Liisa Ehrberg sai 46. koha (+16.22) ja Maris Nurm 53. koha (+17.16). Kaks aastat tagasi oli Grete Treier samal võistlusel viies.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: