Kriit sai Prantsusmaal 5. koha

NB! Lisatud Kriidi kommentaarid!

Eestis registreeritud profimeeskonnas Mitsubishi-Jartazi pedaaliv Kalle Kriit saavutas Prantsusmaal toimunud 1.1 kategooria ühepäevasõidul Trophée des Grimpeurs – Polymutipliée viienda koha.

Sõidu võitis uhkes üksinduses finisheerinud prantslane David Le Lay, teise koha sai tema kaasmaalane Steve Chainel ning kolmanda koha belglane Gianni Meersman.

Esimest aastat proffide leeris sõitev Kalle Kriit tegi oma profikarjääri parima sõidu ja sai sellel Pranstuse karikasarja kuuluval võistlusel väga tubli 5. koha. Ag2r’i ridades võistlev Tanel Kangert sai kirja 32. koha.

Kriit rääkis pärast sõitu rattaproffide blogile, et tegemist oli väga raske sõiduga.

«Sõitsime linnaringidel, üht rasket tõusu tuli võtta 17 korda,» rääkis Kriit. «Ilm oli väga palav ning terve sõidu jooksul tuli jooksikuid püüda. Finishis oli nii, et kellel vähegi võimu jalgades oli, andis endast viimase. Ma võitlesin paar ringi enne lõppu krampidega, aga sain kontrolli alla.»

Hooaja parim tulemus andis mehele motivatsiooni ka teisipäeval algaval velotuuri 4 Jours de Dunkerque mõnel etapil hea tulemuse peale minna.

«Meil päris kõva meeskond seal,» rääkis Kriit algavast velotuurist. «Eks see pannakase enne igat etappi paika, aga tahaks atröövi raskel päeval minna ja proovida. Muidu on meil ka Tombak ja sprinter van Dijk osalevad sellel tuuril, eks peale esimest etappi selgem, mis võimalused mulle avanevad.»

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: