Triobet maanteesõidu reitingut juhib Andrus Aug

Nädalavahetusel peeti Pärnus EMV teine etapp kriteeriumisõidus ning Püha Loomaaia VIII rattaralli, mis andsid ühtlasi punkte ka Triobet maanteesõidu reitingusse.

Punktilisa teenisid mõlemad Arctic Sport Clubi ratturid, kes juhtisid reitingut ka enne nädalavahetusel peetud sõite, teatas EJL.

Kõigilt neljalt võistluselt on ainsana punkte kogunud Andrus Aug, kellel on kokku juba 92 punkti. Aug juhib klubikaaslase Allan Orase ees 34 punktiga.

Kolmandaks tõusis pühapäeval Jaan Kirispuu ees Püha Loomaaia Rattaralli võitnud kahekordne Saaremaa velotuuri võitja Oskari Kargu (Tamme), kes on kogunud neljalt võistluselt kokku 56 punkti. Kargule järgnevad reitingus Mitsubishi Jartazi profid Kalle Kriit 46 punktiga ning EMV kriteeriumi teise etapi võitnud Janek Tombak, kes sai võidu eest 40 punkti. Jaan Kirsipuu (Spordikool CFC) on 36 punktiga kuues.

Kokku on Triobeti maanteesõidu reitingusse saanud punkte kirja 18 ratturit. Reitingusse kuulub ühtekokku 16 Eesti parimat maanteevõistlust. Reitinguvõitjat premeeritakse hooaja lõpus 50 000 krooniga.

Järgmine reitingusse kuuluv võistlus peetakse juba sel nädalavahetusel, kui Viljandis toimub kriteeriumisõidu EMV kolmas etapp, kus raskel rajal asuvad starti teiste hulgas ka Janek Tombak ning reitingu liider Andrus Aug.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: