Triobet maanteesõidu reitingut juhib Andrus Aug

Nädalavahetusel peeti Pärnus EMV teine etapp kriteeriumisõidus ning Püha Loomaaia VIII rattaralli, mis andsid ühtlasi punkte ka Triobet maanteesõidu reitingusse.

Punktilisa teenisid mõlemad Arctic Sport Clubi ratturid, kes juhtisid reitingut ka enne nädalavahetusel peetud sõite, teatas EJL.

Kõigilt neljalt võistluselt on ainsana punkte kogunud Andrus Aug, kellel on kokku juba 92 punkti. Aug juhib klubikaaslase Allan Orase ees 34 punktiga.

Kolmandaks tõusis pühapäeval Jaan Kirispuu ees Püha Loomaaia Rattaralli võitnud kahekordne Saaremaa velotuuri võitja Oskari Kargu (Tamme), kes on kogunud neljalt võistluselt kokku 56 punkti. Kargule järgnevad reitingus Mitsubishi Jartazi profid Kalle Kriit 46 punktiga ning EMV kriteeriumi teise etapi võitnud Janek Tombak, kes sai võidu eest 40 punkti. Jaan Kirsipuu (Spordikool CFC) on 36 punktiga kuues.

Kokku on Triobeti maanteesõidu reitingusse saanud punkte kirja 18 ratturit. Reitingusse kuulub ühtekokku 16 Eesti parimat maanteevõistlust. Reitinguvõitjat premeeritakse hooaja lõpus 50 000 krooniga.

Järgmine reitingusse kuuluv võistlus peetakse juba sel nädalavahetusel, kui Viljandis toimub kriteeriumisõidu EMV kolmas etapp, kus raskel rajal asuvad starti teiste hulgas ka Janek Tombak ning reitingu liider Andrus Aug.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: