Maasing lõpetas Saône et Loire velotuuri 13. kohaga

Lisatud Maasingu kommentaarid!

Prantsuse amatöörklubis Charvieu Chavagneux pedaaliv Sander Maasing lõpetas Saône et Loire mitmepäevasõidu kokkuvõttes 13. kohaga. Tema meeskonnakaaslane Janar Jermakov oli 55.

Tänase viimase etapi võitis taas prantslane Jeremie Derangere, Maasing sai sellel etapil 19. koha (kaotust võitjale 1.58). Jermakov viimasel etapil 30 parema sekka ei mahtunud.

Üldkokkuvõttes sai tuurivõidu Derangere, 13 sekundiga kaotasid Micula Dematteis ja Andrius Buividas. Maasing kaotas nelja etapi kokkuvõttes võitjale 2.39 ning sai 13. koha. Jermakov lõpetas tuuri 55. kohaga, kaotades võitjale 28.10.

Maasing rääkis pärast võistlust rattaproffide blogile, et ei olnud tuuri alguses eelmisest võistlusest (Rhone Alpes Isere’i velotuur) veel täielikult taastunud ning see väljendus ka nõrgas proloogi tulemuses.

«Teisel päeval suutsin ennast võistluse käigus uuesti käima saada ja päris heal tasemel püsida.» rääkis 19-aastane jalgrattur. «Tõusudel tunnen ennast kindlalt, aga nii esimene kui viimane etapp sõitsid kõige raskema tõusu peal eest 5-6 meest ja mõlemil korral jäi napilt puudu, et päris esimestega üle tõusu saada ja lõpus võidupeale finisheerida.»

Lõppkohaga jäi Maasing rahule. «Tagantjärgi mõeldes ei ole nurisemiseks väga põhjust, kuna olen alles 19-aastane ja enamus tegusi tegevad sõidumehed on 2- 5 aastat vanemad kui mina,» märkis Sander. «Heameelt teeb aga see, et olen talvega jälle tugeva sammu arengus edasi astunud ja tuleviku suhtes olen optimistlik.»

Foto: Evelyne Thirard

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: