Gert Jõeäär võrdleb Bretannia velotuuril võimeid proffidega

Vendee U amatöörklubi värvides võistlev Gert Jõeäär võrdleb Prantsusmaal toimuval Bretannia velotuuril võimeid proffidega.

Avaetapp (Arzon-Sarzeau, 151 km), mis kulges enamjaolt siledal maal, midagi rõõmustavat ei pakkunud ning Jõeäär lõpetas teises grupis 114. kohal, teatas Spordiklubi CFC.

Hoopis paremini läks Rietumu Bank-Riga meeskonnas sõitvatel Mart Ojaveel ja Markku Ainsalul. Mõlemad said võitjaga sama aja lõpetades peagrupis, Ojavee oli 24. ja Ainsalu 67. Grupifiniši võitis 20-aastane hollandlane Coen Vermeltfoort (Rabobank Continental).

Seitse päeva kestval velotuuril teeb kaasa vägagi huvitav seltskond. ProTouri meeskondade Quick Step ja Rabobank otsesed farmklubid, kelle rivistuses on velotuuril ka valitsev U-23 eraldistardi maailmameister, hollandlane Lars Boom.

Taani rahvuskoondisega on velotuuril kogu nelik, kes märtsi lõpus trekisõidu maailmameistrivõistlustel näitas 4 km meeskondlikus jälituses fantastilist aega 3.57 ja sai hõbeda.

Velotuuri trassi on suuresti välja valinud viiekordne Tour de France’i võitja Bernard Hinault, kes ise on pärit ja elab siiamaani Loode-Prantsusmaal, Bretannias.

Vaata ametlikke tulemusi siit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: