Kolmapäeval saab Eestis jälle paarissõitu sõita

Aerobike.ee temposõidu karikasarja teise etapi raames avaneb sel kolmapäeval kõigil maanteerattasõpradel võimalus võistelda paarissõidus. Distantsi pikkuseks on 18km ning rada kulgeb mööda Pärnu maanteed stardiga Saue juures.

Olgugi, et võistlusalaks on paarissõit, ei tule kellelgi paarilise puudumise tõttu võistlemisest loobuda. Kuna stardijärjekord on vaba ning paarilist eelnevalt fikseerima ei pea, siis soovitame kõigil, kel võistluskaaslase leidmisega raskusi on, tulla võistluspaikka ning kohapeal omavahel koopereeruda. Kui siiski sobivat võistluskaaslast leida ei õnnestu saab startida ka üksinda, kirjutas EJL.

Samuti ei pea võistluspaari moodustavad ratturid olema samast vanuseklassist ega samast klubist. Sarja kokkuvõttes olulisi punkte antakse paarissõidul järgnevalt: I koht – mõlemad paarilised saavad esimese koha punktid; II koht – mõlemad võistlejad saavad kolmanda koha punktid; III koht: mõlemad võistlejad saavad viienda koha punktid jne.

Karikasarja teisel etapil on mängus ka Tallink Grupi eriauhind, milleks on kruiisipakett kahele liinil Tallinn-Stockholm-Tallinn ning see läheb absoluutarvestuses kolmanda koha saavutanud võistlejatele.

Neil, kellel on eelmiselt etapilt olemas juba võistlusnumber, soovitame aja kokkuhoiu mõttes eelregistreeruda interneti teel. Säärasel juhul pole kohapeal vaja energiat registreerimisele kulutada – võib asuda otse joonele. Täpsem info etapi kohta: www.aerobike.ee/karikasari/etapid/II

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: