Nissan korraldab maastikurataste võistlussarja

Nissan MTB Cup (NBC) on maastikuratturitele orienteeritud rattamaratonide rahvusvaheline sarivõistlus Eestis, Lätis ja Soomes, mille proloog toimub juba 1. mail Tallinnas. Nissan Nordic Europe’i turundusjuhi Henri Daumi sõnul on Nissan MTB Cup mõeldud iga ettevalmistusega sõitjatele, kus distantside pikkused on vahemikus 35-100 km, kirjutas Sportnet.

«Kindlasti peaksid kohale tulema harrastussõitjad, sest iga sõitja leiab endale sobiva distantsi ning õige raskusastmega raja,» ütles Daum. «Järgmisest aastast saavad osavõtjad ka UCI reitingu punkte, mis võimaldab neil sõita välismaistel mägirattavõistlustel.»

Iga etapi raames toimub hobisõit (pikkus kuni 10 km), rahvasõit (35-50 km) ja põhisõit (70–100 km). Nissan MTB Cup sarivõistlusele saab registreerida internetis http://www.sportinfo.ee kodulehel (v.a. registreerimine kohapeal).

Nissan MTB Cup kuulub NBC võistkondlike rattamaratonide sarja. NBC etapid viiakse läbi vastavalt NBC sarja juhendile ja UCI võistlusmäärustele. NBC võistlussarja eesmärk on propageerida sportlikku liikumist ja rahvusvahelist integratsiooni ning välja selgitada Läänemere regiooni parim maastikuratta võistkond. Lisainfo: http://www.nissan-mtb.com

Nissan Nordic Europe OY on Nissani harukondlik peakontor Skandinaavias ja Baltikumis, kelle põhitegevuseks on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani diileritele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid.

Nissan MTB Cup 2008 kalender

01.05: Proloog. Nissan Balti Cup teatesõit (Pirita velodroom)
10.08: 1. etapp. Kalevipoja rattasõit (Jõgeva)
24.08: 2. etapp. Nissan MTB Finlandia (Lahti, Soome)
05.10: 3. etapp. Smiltene rattamaraton (Läti)

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: