Belgia ühepäevasõidu Gent-Wevelgem võitis Freire

Täiendatud Pütsepa tulemusega!

Belgias peetud kõrgetasemelise ühepäevasõidu Gent-Wevelgem (UCI Pro Touri kategooria) võitis hispaanlane Oscar Freire (Rabobank). Ainsa eestlasena stardis olnud Erki Pütsep (Bouygues Telecom) sai 112. koha.

209 kilomeetri pikkuse võidusõidu alguses põgenes peagrupist itaallane Ermani Capelli. Grupp ei tundnud esialgu erilist huvi jooksik kinni püüda ja vahe kasvas 9.40ni. Pärast 120 kilomeetri läbimist ärkas ka peagrupp ning vahe jooksikuga hakkas jõudsalt vähenema.

155. kilomeetril näitasid Matti Breschel ja Filippo Pozzato, et nad ei ole huvitatud grupifinishist ning põgenesid peagrupist. Paar kilomeetrit hiljem ühines nendega Philippe Gilbert. Kolmiku väljavaated võidule vähenesid, kui Brechel oli sunnitud katkise kummi tõttu peagruppi naasma.

26 kilomeetrit enne lõppu olid kõik jooksikud püütud ning umbes 50-60 mehest koosnev peagrupp selgitas võitja grupifinishis. Võidu võttis Rabobanki sprinter Oscar Freire, teisena lõpetas Erki Pütsepa meeskonnakaaslane Aurelien Clerc ning kolmandana Wouter Weylandt (Quick Step).

Erki Pütsep kaotas võitjale 4.58 ja sai 112. koha.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: