Prantsusmaal alanud tuuri avaetapi võitis Ravard, Taaramäe lõpetas peagrupis

Uudis täiendatud!

Täna Prantsusmaal alanud 1. kategooria mitmepäevasõidu Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire avaetapi võitis Anthony Ravard (Agritubel). Rein Taaramäe (Cofidis) lõpetas peagrupis ja sai kirja 76. koha.

Võrdlemisi lauge etapi alguses pääsesid peagrupist minema prantslased Thomas Voeckler ja Anthony Ravard, kes kasvatasid vahe peagrupiga vahepeal 9.22ni.

Sprinterite tiimid ei tahtnud aga võitu jooksikutele anda ning 12 kilomeetrit enne finishit oli vahe vähendatud juba 10 sekundile. Siis aga hakkas vahe üllatuslikult taas suurenema ning peagrupil ei õnnestunudki jooksikuid kätte saada.

Kahe mehe duellis osutus paremaks ka Normandia velotuuril mitu etappi võitnud Ravard, Voeckler sai sama ajaga teise koha. Peagrupp eesotsas Algelo Furlaniga kaotas võitjale 6 sekundiga.

Rein Taaramäe lõpetas sõidu peagrupis ning sai 76. koha.

Paar päeva tagasi kerget kurguvalu kurtnud Taaramäe võtab seda mitmepäevasõitu rahulikult, sest talle sobivaid mägedeetappe ja pikka eraldistardist sõitu tuuri kavas ei ole.

Homme peetakse tuuril kaks etappi. Hommikul läbivad ratturid üheskoos 100 km, pärastlõunas toimub 9 kilomeetri pikkune eraldistardist sõit. Velotuur lõpeb reedel.

Vaata ametlikke tulemusi siit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: