Rein Taaramäe soovib võita U23 MK etappi

Toivo SuviTäna alustab Rein Taaramäe Portugalis alla 23-aastaste jalgratturite Rahvuste Karika etappi. Prantsusmaa ProTouri meeskonnas Cofidis pedaaliv Taaramäe osaleb etapil UCI võistkonnaga.

Mitmepäevasõdiu GP du Portugal raames sõidetakse kokku kolm mägist etappi. Reedel läbivad ratturid 149 km, laupäeval 112 km ning pühapäeval 139 km, vahendas ejl.ee.

Eelmisel nädalal rattaprofide blogile antud intervjuus andis Taaramäe mõista, et eesmärk on MK etapivõit koju tuua: «Esimene ja viimane etapp on päris rasked. Esimesel etapil on üks kümne kilomeetri pikkune tõus ja kaks viie kilomeetri pikkust tõusu ning viimasel etapil on kolm esimese kategooria tõusu. Teiseks jääda ei tahaks,» tunnistas rattaproff.

Eelmisel aastal U23 klassis eraldistardiga sõidus EM hõbemedali teeninud Taaramäe külastas enne Portugali sõitu ka kahel päeval Silberauto Eesti juuniorite koondise treeninglaagrit Prantsusmaal. Koondise peatreeneri sõnul oli noore tippsõitja külaskäik juunioritele heaks võimaluseks vahetada kogemusi ning teha ühiselt ka paar tugevat treeningut.

Foto: Toivo Suvi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: