Mandri loobus Criterium Internationalist

 www.renemandri.pri.eePrantsuse tipptiimis Ag2R – La Mondiale võistlev Rene Mandri otsustas haiguse tõttu loobuda sel nädalavahetusel toimuvast kõrgetasemelisest velotuurist Criterium International.

Mandril oli esialgu plaan jõuda sellele velotuurile pärast hooaja avastarte heas vormis, kuid enne Milano-San Remo klassikut tabanud külmetushaigus tõmbas plaanidele kriipsu peale.

«Olen endiselt haige ning nädalavahetusel Criterium Internationalile ei lähe,» kirjutas Mandri oma blogis. «Ma pole pärast Milano-San Remot trenni saanud teha, olen tee ja meega kurku ravinud. Parem on end 100 protsenti terveks ravida, kui pooles vinnas trenni teha ja võistlema minna.»

Mandri püüab nüüd lähiajal haiguse seljatada, et järgmisel nädalavahetusel toimuval Hispaania ühepäevasõidul GP Miguel Indurain ning kohe pärast seda peetaval Baskimaa velotuuril osaleda.

«Need on tähtsad sõidud enne kevadisi klassikuid Amstel Gold Race, Fleche Wallonne ja Liege-Bastogne-Liege,» teatas Rene rattaproffide blogile. «Kui Hispaaniasse ei lähe, siis pole mõtet ka nende klassikute starti minna.»

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: