Mustonen sai Prantsusmaal 17. koha

Kalev Spordi jalgratta profimeeskonna liige Andrei Mustonen lõpetas täna Prantsusmaal lõppenud teise kategooria ühepäevasõidu La Roue Tourangelle 17. kohaga, vahendas Kalev Spordi pressiteenistus.

Mustonenile kuulus ka kaks vahefiniši võitu, Andri Lebedev oli ühes vahefinišis teine. Mihkel Reile ja Urmo Utar katkestasid. Kalev Sport näitas terve võidusõidu vältel aktiivsust – mitmes äraminekukatses oli osaline poolakast sprinter Adam Wadecki.

Ametlikus lõpuprotokollis, mida võib leida siit, oli parimaks eestlaseks märgitud Lebedev, kes sai 28. koha. Caspar Austa (Dynatec) sai 33. koha. Protokollis on Mustoneni lõppkohaks pandud 43. ning Priit Prous sai kirja 53. koha. Finišisse jõudis ka amatöör Gert Jõeäär, kes sai 89. koha.

Nii hästi ei läinud Kalev Spordil aga reedel samuti Prantsusmaal toimunud teise kategooria ühepäevasõidul Classic Loire Atlantique, kus ükski meeskonna liige finišisse ei jõudnud. Kümnendal kilomeetril oli Reile osaline kukkumises, mille tagajärjel purunes ta rattaraam. 160 startijast jõudis kümnekraadist ilma ja vihmasadu trotsides finišisse 45.

Järgmise stardi teeb Kalev Sport aprillis, kui kuu neljandal päeval algab kolmepäevane 2. kategooria tuur Le Triptyque des Monts et Châteaux – Frasnes.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: