Mustonen sai Prantsusmaal 17. koha

Kalev Spordi jalgratta profimeeskonna liige Andrei Mustonen lõpetas täna Prantsusmaal lõppenud teise kategooria ühepäevasõidu La Roue Tourangelle 17. kohaga, vahendas Kalev Spordi pressiteenistus.

Mustonenile kuulus ka kaks vahefiniši võitu, Andri Lebedev oli ühes vahefinišis teine. Mihkel Reile ja Urmo Utar katkestasid. Kalev Sport näitas terve võidusõidu vältel aktiivsust – mitmes äraminekukatses oli osaline poolakast sprinter Adam Wadecki.

Ametlikus lõpuprotokollis, mida võib leida siit, oli parimaks eestlaseks märgitud Lebedev, kes sai 28. koha. Caspar Austa (Dynatec) sai 33. koha. Protokollis on Mustoneni lõppkohaks pandud 43. ning Priit Prous sai kirja 53. koha. Finišisse jõudis ka amatöör Gert Jõeäär, kes sai 89. koha.

Nii hästi ei läinud Kalev Spordil aga reedel samuti Prantsusmaal toimunud teise kategooria ühepäevasõidul Classic Loire Atlantique, kus ükski meeskonna liige finišisse ei jõudnud. Kümnendal kilomeetril oli Reile osaline kukkumises, mille tagajärjel purunes ta rattaraam. 160 startijast jõudis kümnekraadist ilma ja vihmasadu trotsides finišisse 45.

Järgmise stardi teeb Kalev Sport aprillis, kui kuu neljandal päeval algab kolmepäevane 2. kategooria tuur Le Triptyque des Monts et Châteaux – Frasnes.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: