Kalle Kriit: profikarjäär on alanud valutult

www.mitsubishi-jartazi.euEsimest aastat profileeris sõitval 24-aastasel Kalle Kriidil on sel aastal seljataga juba 10 starti ning tema kinnitusel on üleminek amatöörist profiks möödunud valutult.

«Ma arvan, et olen normaalselt hakkama saanud,» rääkis Mitsubishi-Jartazi meeskonnas sõitev Kriit rattaproffide blogile. «Arvasin, et kiirused on suuremad ja algus saab valusam olema, aga pole hullu midagi.»

Siiamaani on tema ülesandeks olnud meeskonnakaaslaste aitamine, kuid Kalle soovib lähitulevikus ka ise midagi korda saata.

«Märtsi lõpus ja aprillis on palju minule sobivaid võistlusi, nii et järgneval kuul tahaks midagi korda saata, et kindlust koguda,» ütles raskemaid sõite eelistav eestlane. Seni on noormehe parimaks tulemuseks proffide seas 47. koht Belgia ühepäevasõidul le Samyn.

Tervis korras

Erinevalt mitmetest teistest Eesti rattaproffidest ei ole Kriidil sel aastal tervisega probleeme olnud.

«Tervis on vastu pidanud ilusti, olen suutnud vältida külmetusi ja viiruseid,» kiitis Kriit. «Eks selles mängib suurt osa heas kliimas treenimine ja elamine.»

Kalle loobus sel aastal pühade ajal Eestis käimisest, sest varasematel aastatel on ta enda sõnul alati tõbine olnud pärast kodus käimist.

Ega ta lihavõtete ajal Eestisse ei pääsekski sel aastal, sest järgmine start tuleb Kallel teha juba pühapäeval Prantsuse karikasarja kuuluval ühepäevasõidul Cholet – Pays de Loire.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: