Kalle Kriit: profikarjäär on alanud valutult

www.mitsubishi-jartazi.euEsimest aastat profileeris sõitval 24-aastasel Kalle Kriidil on sel aastal seljataga juba 10 starti ning tema kinnitusel on üleminek amatöörist profiks möödunud valutult.

«Ma arvan, et olen normaalselt hakkama saanud,» rääkis Mitsubishi-Jartazi meeskonnas sõitev Kriit rattaproffide blogile. «Arvasin, et kiirused on suuremad ja algus saab valusam olema, aga pole hullu midagi.»

Siiamaani on tema ülesandeks olnud meeskonnakaaslaste aitamine, kuid Kalle soovib lähitulevikus ka ise midagi korda saata.

«Märtsi lõpus ja aprillis on palju minule sobivaid võistlusi, nii et järgneval kuul tahaks midagi korda saata, et kindlust koguda,» ütles raskemaid sõite eelistav eestlane. Seni on noormehe parimaks tulemuseks proffide seas 47. koht Belgia ühepäevasõidul le Samyn.

Tervis korras

Erinevalt mitmetest teistest Eesti rattaproffidest ei ole Kriidil sel aastal tervisega probleeme olnud.

«Tervis on vastu pidanud ilusti, olen suutnud vältida külmetusi ja viiruseid,» kiitis Kriit. «Eks selles mängib suurt osa heas kliimas treenimine ja elamine.»

Kalle loobus sel aastal pühade ajal Eestis käimisest, sest varasematel aastatel on ta enda sõnul alati tõbine olnud pärast kodus käimist.

Ega ta lihavõtete ajal Eestisse ei pääsekski sel aastal, sest järgmine start tuleb Kallel teha juba pühapäeval Prantsuse karikasarja kuuluval ühepäevasõidul Cholet – Pays de Loire.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: