Taaramäe lõpetas Portugali velotuuri üldarvestuses 11-ndana

Eesti tulevikulootus Rein Taaramäe saavutas täna Portugalis lõppenud velotuuril Volta ao Distrito de Santarém üldkokkuvõttes 11. koha.

Tänase etapi võitis grupifinishis Manuel Cardoso (Liberty Seguros) Javier Benitezi (Benfica) ja Andreas Klödeni (Astana) ees. Taaramäe sai kirja võitjaga sama aja, tema tänaseks kohaks märgiti 48.

Velotuuri võitis eilse eraldistardist sõidu kiireim olnud Mauricio Biondo, Rein Taaramäe sai tänu eilsele 5. kohale kokkuvõttes 11. koha.

Noorte ratturite arvestuses oli Taaramäe kokkuvõttes inglase Christopher Froome järel teine.

11. koha näol on tegemist Taaramäe parima saavutusega profileeris.

Vaata ametlikke tulemusi siit.

 

Advertisements

4 kommentaari

  1. See tuur on küll alles järjekorras kolmas, kuid juba suht tõsise tasemega. Eelmised võitjad (Lars Boom ja Robert Hunter) peaksid jalgrattamaailmaga kursis olevatele inimestele väga tuntud nimed olema. See 11.koht on suhteliselt paljutõotav.

  2. Veel tuleb lisada Reinu eraldistardi (21,5 km) saavutuse kohta, et teda võitis Laszlo Bodrogi 16 sekundiga, Andreas Klöden 11 sekundiga, Tomas Vaitkus 9 sekundiga. Super!

  3. Hei seehero, Vaitkust ta isegi võitis tuuri ametliku saidi andmetel. Mitmed rattasaidid muidugi on märkinud Vaitkuse ettepoole, kuid ma usaldasin sellel juhul ametlikku kodulehte rohkem.

  4. mina vaatasin cyclingnews.com’ist, aga see väike asi ei ole enam eriti oluline. igal juhul ootan reinust uusi uudiseid põnevusega.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: