Taaramäe lõpetas Portugali velotuuri üldarvestuses 11-ndana

Eesti tulevikulootus Rein Taaramäe saavutas täna Portugalis lõppenud velotuuril Volta ao Distrito de Santarém üldkokkuvõttes 11. koha.

Tänase etapi võitis grupifinishis Manuel Cardoso (Liberty Seguros) Javier Benitezi (Benfica) ja Andreas Klödeni (Astana) ees. Taaramäe sai kirja võitjaga sama aja, tema tänaseks kohaks märgiti 48.

Velotuuri võitis eilse eraldistardist sõidu kiireim olnud Mauricio Biondo, Rein Taaramäe sai tänu eilsele 5. kohale kokkuvõttes 11. koha.

Noorte ratturite arvestuses oli Taaramäe kokkuvõttes inglase Christopher Froome järel teine.

11. koha näol on tegemist Taaramäe parima saavutusega profileeris.

Vaata ametlikke tulemusi siit.

 

Advertisements

4 kommentaari

  1. See tuur on küll alles järjekorras kolmas, kuid juba suht tõsise tasemega. Eelmised võitjad (Lars Boom ja Robert Hunter) peaksid jalgrattamaailmaga kursis olevatele inimestele väga tuntud nimed olema. See 11.koht on suhteliselt paljutõotav.

  2. Veel tuleb lisada Reinu eraldistardi (21,5 km) saavutuse kohta, et teda võitis Laszlo Bodrogi 16 sekundiga, Andreas Klöden 11 sekundiga, Tomas Vaitkus 9 sekundiga. Super!

  3. Hei seehero, Vaitkust ta isegi võitis tuuri ametliku saidi andmetel. Mitmed rattasaidid muidugi on märkinud Vaitkuse ettepoole, kuid ma usaldasin sellel juhul ametlikku kodulehte rohkem.

  4. mina vaatasin cyclingnews.com’ist, aga see väike asi ei ole enam eriti oluline. igal juhul ootan reinust uusi uudiseid põnevusega.

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: