Eesti Jalgratturite Liit kinnitas rekordilise eelarve

Eesti Jalgratturite Liit (EJL) kinnitas neljapäeval toimunud korralisel üldkoosolekul eelmise aasta majandusaruande ning läbi aegade suurima eelarve kogumahus 7,2 miljonit krooni.

Eelarves on ette nähtud ka 200 000-kroonine reserv, mida kasutatakse käesoleval aastal liikmesklubide ettepanekutel erinevate spordiprojektide rahastamiseks, kirjutas ejl.ee.

2007. aasta sportlikest saavutustest toodi esile Rein Taaramäe U23 vanuseklassi EM hõbemedal eraldistardiga sõidust, Daniel Novikovi B grupi maailmameistritiitel trekisprindis ning Grete Treieri suurepärased sõidud naiste Giro d’Italia velotuuril.

Tänaseks on põhimõtteliselt garanteeritud nelja jalgratturi osalemine Pekingi olümpiamängudel, millele võib lisanduda veel kuni kaks kohta. Viimased olümpiakohad lüüakse lukku 31.mail naiste maailma edetabeli järgi.

EJL president Jaan Toots mainis oma ettekandes, et juhatus on oma ametis oldud aja jooksul suutnud eelarve kahekordistada. Ametisse astudes anti juhatusele üle negatiivne eelarve, mis tänaseks on suudetud eelkõige tänu sponsorite toetusele viia plussi.

EJL liikmesklubid näitasid oma suhtumist tehtud töösse hääletades eelmise aasta majandustulemused ja käesoleva aasta eelarve poolt ühehäälselt.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: